Sıkça Sorulan Sorular

Firmamız, ürün ve hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz soruları ve cevaplarını sayfamızda bulabilirsiniz.Cevabını bulamadığınız her türlü sorunuzu, talep ve önerilerinizi istediğiniz zaman bize iletebilirsiniz.

Soru 1PVC etiket nedir?

Cevap 1 :PVC yüzeylere çeşitli baskı uygulamaları yapılarak renklendirilmesi ve frekans ile gofraj yapılan plastik etiketlerdir.

Soru 2Promosyon anahtarlık nedir?

Cevap 2 : Genelde firmaların tanıtım ve reklam amacıyla yaptırdığı kauçuk,damla,deri,metal malzemelerin kombinlenerek yada ayrı,ayrı olarak kullanılmasıyla elde edilen anahtarlık çeşididir.

Soru 3Damla etiket nedir?

Cevap 3 :Damla etiket sert zemine yapışmaktadır.Damla etiketler poliüretan malzemeden imal edilmektedir.

Beyaz eşya,mobilya,sıvı hacim mekanizmaları(sabunluk,peçetelik),otomotiv sektöründe,sanayide,endüstride,askılarda,kapı sektöründe,promosyon etiket amaçlı,reklam etiket amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Soru 4Kauçuk elcik kullanım alanları nedir?

Cevap 4 :Kauçuk elcik kullanım alanları;

  • Çanta Kauçuk Elcik
  • Ayakkabı Kauçuk Elcik
  • Sportif Kıyafetlerde Kauçuk Elcik
  • Koltuk Döşemeleri Kauçuk Elcik
  • Mobilya Sektöründe Kauçuk Elcik
  • Tekstil Sektöründe Kauçuk Elcik
Soru 5Lisans etiket nedir?

Cevap : 5Lisans etiket ürünlerin orjinalliğini göstermektedir.Lisans etiketler seri numaralı olarak imal edilebilmektedir.Hologram üzerine baskı yada markaya özel hologram yaptırılarak ürünü lisanslı hale getirmiş oluruz.

Lisans etiketlerde hologram üzerine silikon yada damla uygulanırsa lisans etiket ürününü dış etkilerden korumuş oluruz böylelikle ısı,sıvı,ütü gibi çevre etkilerine dayanıklı hale getirilmiş olur.Dikilerek yada yapıştırılarak uygulanabilir.

Lisan Etiket Kullanım Alanları;

  • Futbol Klübü Lisans Etiket
  • Askeri Elbiselerde Lisans Etiket
  • Tekstil Sektöründe Lisans Etiket
Soru 6Kauçuk etiketin özellikleri nedir?

Cevap 6 :Müşterilerimiz tarafından plastik etiket olarak adlandırılan kauçuk etiket (mikro enjeksiyon etiket) özellikleri şunlardır;

– Kauçuk arma etiketler kauçuk etiketler sayesinde 3 boyutlu olarak dikilebilir.
-Kauçuk etiketlerde silikon şekillerin gerçek kabartma hissini vermesini sağlayan şey kauçuk etiketlerin kauçuk zeminlerin üzerinde üretilmesidir.
– Pantograf kalıp kullandığımızdan kauçuk etiket de ki tüm detaylar çok iyi bir şekilde ortaya çıkmaktadır.
– Ebat,şekil,renk sayısı,desen gibi faktörler fiyatı etkilesede 3D etiket olarak en uygun fiyat politikasını benimsemekteyiz.

3D Etiket Kauçuk olarak kauçuk etiket üretimi adına yeni geliştirdiğimiz bir teknik ile kauçuk etiketleri tekstil ürünlerine ısı ile aplik edebilmekteyiz.